



599 ₴
Подушка для сну мікрофібра у стилі жатки 50х70 см



Подушка для сну з наповнювачем холофайбер комфортна, пружна. Чохол з мікрофібри м'який і приємний на дотик. Використані екологічно чисті наповнювачі дарують природну свіжість та комфорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Призначення | Для сну |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | 70х70 |
| Розмір | 50х70 см |