

1 459 ₴
Ковдра верблюжа двоспальна 180 х 215 см


Досить практична та тепла ковдра з двостороннім чохлом, з одного боку хутро, з іншого м'яка мікрофібра.
Мікрофібра — приємний на дотик матеріал, підвищеної щільності штучних ниток, завдяки чому ковдра дуже багата, попри невисоку ціну. Легкий і теплий, виріб добре зберігає тепло та дарує затишок під час сну. У цій моделі вовняного стьобаного укривала використовується наповнювач шерстепон щільністю 400 г/м2.
Шерстепон — це суміш натуральної вовни та силіконізованого волокна синтепона. За такого поєднання наповнювач наслідував найкращі якості обох складників: високу гігроскопічність шерсті, здатність зберігати тепло синтепону, а через наявність штучних волокон ковдра стає м'якшою, податливою, знижується її алергенність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 215 см |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Наповнювач ковдри | Шерстепон, Холлофайбер |
| Сезон | Зима |
| Ступінь теплоти | Тепле |
| Тип ковдри | Двоспальне |
| Ширина | 180 см |
| Щільність наповнювача | 400 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | Двоспальний |
| Довжина: | 215 |
| Наповнювач | Шерстіпон |
| Щільність | 400 г/м2 |
| Розмір | 175х215 см |
| Сезонність | Зимові |
| Склад | шерстипон - 70% селіконізоване волокно, 30% натуральна шерсть |
| Спальний розмір | Двоспальні |