
999 ₴
Зимова ковдра холофайбер півтораспальна155 х 215 см

Дуже практична зимова ковдра. Тепла, легенька та практитична у використанні
Характеристика:
Наповнювач-холофайбер
Щільність-500 г/м2
Тканина-мікрофібра (силіконозоване поліефірне волокно)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 215 см |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Наповнювач ковдри | Холлофайбер |
| Сезон | Зима |
| Ступінь теплоти | Стандартне |
| Тип ковдри | Полуторна |
| Ширина | 155 см |
| Щільність наповнювача | 500 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | Півтораспальний |
| Густина наповнювача | 500 г/м2 |
| Довжина: | 215 |
| Наповнювач | Протиалергічне волокно, Холофайбер |
| Розмір | 155х215 см |
| Сезонність | Зимові |
| Спальний розмір | Полуторні |