


1 179 ₴
Ковдра бамбукова ODA півтораспальна 155 х 215 см



Легка, м’яка та неймовірно комфортна ковдра з бамбукового волокна — ідеальний вибір на будь-яку пору року. Вона дарує приємну прохолоду влітку та зберігає затишне тепло взимку.
Тканина чохла: мікрофібра
Наповнення: 100% бамбукове волокно
Виробник: м. Хмельницький
Сезонність: всесезонна
Екологічний та безпечний матеріал
Тонке, міцне та зносостійке волокно
Легкість, м’якість і пружність
Природні антибактеріальні властивості
Гіпоалергенність та висока гігроскопічність
Не накопичує сторонні запахи
Ковдра з бамбукового волокна забезпечує комфортний мікроклімат під час сну, допомагаючи вам відпочивати глибоко та спокійно.
Обирайте натуральність і турботу про здоровий сон щодня
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 215 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Наповнювач ковдри | Бамбукове волокно |
| Сезон | Зима |
| Ступінь теплоти | Тепле |
| Тип ковдри | Полуторна |
| Ширина | 155 см |
| Щільність наповнювача | 400 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | Півтораспальний |
| Довжина: | 215 |
| Наповнювач | Протиалергічне волокно, Холофайбер |
| Щільність | 400 г/м2 |
| Розмір | 155х215 см |
| Сезонність | Зимові |
| Спальний розмір | Полуторні |