



649 ₴



Килим травичка відмінне покриття для підлоги. Приємний на дотик і дуже зручний килимок чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Виготовлений з штучного хутра, який за своїми властивостями зовсім не поступається натуральному. Довжина ворсу - 3,5 см. Зворотній бік прорезинений, не ковзає. Можна прати в пральній машині у холодній воді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 35 мм |
| Довжина килима | 200 см |
| Колір | Коричневий |
| Кріплення | Ні |
| Основа килима | Хутро штучне |
| Склад килима | Поліестер |
| Тип | Килим |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 90 см |