






2 149 ₴
Постільна білизна шарпей з простирадлом на гумці


Особливості:
• Простирадло підходить як на матрац 160×200, так і на 180×200 — завдяки резинці, пошитій по всьому периметру
• Підковдра на зручному замочку — швидко та легко застібається
• Наволочки на запах — комфорт у кожній деталі
• М’якенький, тепленький, приємний на дотик матеріал
• Красиве подарункове упакування — сумка з ручками
Розмір євро:
• Підковдра — 200×230 см (1 шт.)
• Простирадло на резинці — (180×200)+30 см (1 шт.)
• Наволочки на запах — 50×70 см (2 шт.)
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 230 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На запах |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Так |
| Основні | |
| Колір | Коричневий |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Євро |