





2 099 ₴
Комплект велюрової постільної білизни євро з простинею на резинці моніка

Постільна білизна з велюру підкреслить красу та витонченість будь-якої спальної кімнати, надаючи інтер’єру індивідуальності та завершеного вигляду. Благородна текстура тканини виглядає розкішно та створює атмосферу затишку й тепла.
Велюрова постільна білизна має важливі практичні властивості: добре утримує тепло, що робить її ідеальним вибором для холодної пори року, водночас чудово пропускає повітря, дозволяючи тілу дихати під час сну.
Завдяки якісному пошиву та зносостійким матеріалам, постільна білизна довго зберігає привабливий вигляд, не втрачає м’якості та служить протягом тривалого часу.
Розмір євро:
Простирадло - 180x200 +25 (на резинці)
Підковдра -200x230 (на застібці)
Наволочки - 50x70 - 2 шт (на застібці)
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 230 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Так |
| Основні | |
| Колір | Графіт |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Велюр |