


1 699 ₴
Комплект постільної білизни
жаккард євро 200х230 см

Постільна білизна жакард з 6 предметів
Жакардова тканина відрізняється щільністю та об’ємним візерунком
Переваги:
Щільна та зносостійка тканина
Об’ємний витканий візерунок не принт
Довговічність та збереження кольору
Приємна на дотик, комфортна
Комплектація 6 предметів:
Підковдра — 200×230 см -1 шт
Простирадло — 220×240 см -1 шт
Наволочки — 70×70 см -2 шт
Наволочки — 55×75 см -2 шт
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 230 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Основні | |
| Колір | Різні кольори |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Жаккард |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |