





1 249 ₴
Постільна муслінова білизна двоспальна з простирадлом на гумці

Муслін — це ніжна натуральна бавовняна тканина, яка відзначається м’якістю та комфортом. Матеріал добре зберігає тепло, приємний на дотик і підходить для щоденного використання. Муслін не скочується, не втрачає кольору та витримує багаторазове прання.
Розмір двохспальний :
Підковдра - 180x210 см
Простирадло -160x220 +25 см на гумці
Наволочки - 50x70 см 2 шт
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 225 см |
| Ширина простирадла | 185 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Основні | |
| Колір | Коричневий |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Муслін |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |