

1 079 ₴
Постільна білизна бязь голд сонний стіч


Постільна білизна з бязі — це вибір для щоденного використання. Натуральна тканина добре пропускає повітря, вбирає вологу. Зберігає форму та колір навіть після частого прання. Простий догляд і відмінна ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На запах |
| Кишені підковдри | На запах |
| Простирадло на резинці | Ні |