

1 899 ₴
Постільна білизна страйп сатин бавовна


Постільна білизна зі страйп-сатину — це поєднання натуральності, комфорту та елегантного вигляду. Тканина виготовлена з бавовни та має характерний жакардовий візерунок у вигляді витончених смуг, створений завдяки чергуванню матових і легких блискучих ділянок.
Страйп-сатин відзначається підвищеною щільністю та міцністю, що гарантує довговічність навіть після численних прань. Матеріал приємний на дотик, м’який і гладкий, не викликає подразнень та підходить для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Кремовий |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На запах |
| Кишені підковдри | На запах |
| Простирадло на резинці | Ні |