
979 ₴

Комплект постільної білизни з бязі — це поєднання практичності та доступної ціни.
Бязь голд має щільну структуру, завдяки чому постільна білизна зберігає свій вигляд і властивості навіть після численних прань. Тканина стійка до зношування, не втрачає кольору та не деформується з часом.
Комплекти з бязі невибагливі у догляді.
Доступний в розмірах:
Двуспальний комплект:
простирадло - 200x220 см
підковдра - 180x215 см
наволочки - 2шт 70x70 см
Напівторний комплект:
простирадло - 150x220 см
підковдра - 150x215 см
наволочки - 2шт 70x70 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 92 % |
| Поліестер | 8 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | На запах |