





1 299 ₴



Мусліновий плед із бавовни — легкість та комфорт у спеку
Натуральний плед із дихаючого мусліну — чудовий вибір для теплої пори року. Легкий, м’який та приємний до тіла, не парить.підходить як літній плед або покривало для дому чи відпочинку
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 230 см |
| Колір | Кремовий |
| Матеріал | Муслін |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Розмір | Євро |
| Тип | Покривало |
| Тип за складом | Натуральний |
| Ширина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | Півтораспальний |
| Довжина: | 230 |
| Призначення | На ліжко, На диван |
| Розміри | 150х215 см |
| Спальний розмір | Полуторні |
| Термін доставки | 1-5 днів |