
1 079 ₴
Постільна білизна бязь голд

Постільна білизна з бязі — це поєднання практичності та доступної ціни. Такий комплект стане чудовим вибором для щоденного використання.
Бязь голд має щільну структуру, завдяки чому постільна білизна зберігає свій вигляд і властивості навіть після численних прань.
Комплекти з бязі невибагливі у догляді. Їх легко прати у звичайному режимі .
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | На запах |