







1 699 ₴
Постільний комплект з літньою ковдрою бавовняний бант євро 200х230 см


Стильний та практичний комплект постільної білизни бант створений для комфортного відпочинку в теплу пору року. Легка літня ковдра забезпечує приємне відчуття затишку без перегріву, а натуральна бавовняна тканина дарує ніжність і комфорт під час сну.
Завдяки дихаючим властивостям бавовни комплект чудово пропускає повітря та підтримує оптимальний мікроклімат, що особливо важливо влітку.
Переваги:
Розмір:
Ковдра — 200×230 см
Простирадло — 220×240 см
Наволочки — 50×70 см (2 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Салатний |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бавовна |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |