






1 999 ₴
Новинка комплект постільної білизни 2в1 бавовна велюр з ковдрою



Зовнішня сторона виконана з натуральної бавовни — дихаючої та приємної до тіла, а внутрішня — з ніжного велюру, який дарує відчуття тепла та м’якості
Завдяки утепленню синтепоном комплект підходить для прохолодної пори року.
Комплектація:
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Основні | |
| Колір | Бежевий |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип комплекту | Євро |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |