









1 499 ₴
Постільна білизна з літньою ковдрою полуторна 150х210 см


Оновіть атмосферу вашої спальні разом із стильним комплектом постільної білизни laura grand з легкою літньою ковдрою. Це ідеальне поєднання комфорту, практичності та сучасного дизайну.
Особливості комплекту:
Склад:
Комплектація (полуторний розмір):
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На запах |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Основні | |
| Колір | Різні кольори |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Мікросатин |