
1 249 ₴
Постільна білизна муслін жатка

Муслін жатка — легка натуральна бавовняна тканина з делікатним ефектом пом’ятності, яка не потребує прасування та завжди виглядає охайно. Вона пропускає повітря, ефективно вбирає вологу.
Натуральний склад
Повітропроникність
Легка текстура
Стильний жатий ефект — сучасний вигляд без зайвого догляду
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На запах |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Основні | |
| Колір | Блакитний |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Муслін |